Przepisy kulinarne

Zdrowie na talerzu

okladkaKażda kucharka znajdzie w tej książeczce przepisy na dania śniadaniowe, obiadowe i desery. Specjalny dział poświęcono również daniom regionalnym ze Śląska Opolskiego. „Zdrowie na talerzu” zostało także wzbogacone o ogólne informacje dotyczące rolnictwa ekologicznego i zalet produkowanej takimi metodami żywności. Można również dowiedzieć się w jaki sposób znaleźć produkty ekologiczne na rynku

UWAGA! Publikacja „Zdrowie na talerzu” jest dostępna ZA DARMO w wersji elektronicznej w wersji pdf (dla programu Acrobat Reader) oraz doc (dla Microsoft Word)! Aby pobrać elektroniczną książkę wystarczy kliknąć na poniższe ikony. Życzymy miłej lektury!

Pobierz ksiażkę Zdrowie na talerzu (pdf)

Uzdrawiające ziarna zbóż

uzdrawiajace-ziarna-zbozW 2010 roku ukazała się książka Mieczysława Babalskiego (napisana wspólnie z Karolem Przybylakiem i Zbigniewem Przybylakiem) pt. „Ekologiczne ziarna zbóż. Pokarm, lek i kosmetyk”, która została następnie poszerzona, zaktualizowana i wydana pod nowym tytułem „Uzdrawiające ziarna zbóż”. Znajdują się w niej informacje o walorach zdrowotnych potraw zbożowych takich jak: makarony, kawa, kwas chlebowy, chleb, otręby, mąka. Nie brakuje praktycznych porad i przepisów kulinarnych.

Kup książkę „Uzdrawiające ziarna zbóż” na ToBio.pl