- PRODUKTY WYTWÓRNI MAKARONU BIO -

Makarony razowe BIO

makarony razowe BIO Produkujemy makarony:
razowe pszenne (¶widerki, rurka, krajanka wst±żka 10 mm, nitka, R4 wst±żka 4 mm, łazanki, krótka rurka i nitka, kolanka, z ziołami)
orkiszowe(¶widerki, wst±żka, rurka),
żytnie (¶widerki, wst±żka, rurka).

Poduszki "Mały Ja¶" z wkładem z łuski gryczanej lub orkiszu.
poduszka orkiszowa
Pdouszki z wkładem z łuski gryczanej maj± wła¶ciwo¶ci antystresowe, umożliwiaj± błyskawiczny relaks przez rozluĽnienie mię¶ni i napięć. Niweluj± także szkodliwe promieniowanie elektromagnetyczne, emitowane przez wszystkie urz±dzenia elektroniczne znajduj±ce się w naszych domach. Zapewni± zdrowy i spokojny sen Tobie i Twojej rodzinie.
Poduszki nasze wykonane s± z inletu, a wypełnienie pochodzi z gospodarstw ekologicznych atestowanych przez Stowarzyszenie Producentów Żywno¶ci Metodami Ekologicznymi EKOLAND.

Płatki zbożowe
Płatki zbożowe
Płatki zbożowe (żyto, pszenica,jęczmień i owies) s± znakomitym produktem na zdrowe ¶niadanie. Dostarczaj± organizmowi niezbędnych witamin, będ±c jednocze¶nie smakowitym przysmakiem. Można je spożywać zarówno z ciepłym jak i zimnym mlekiem.
M±ka BIO

Różne rodzaje m±ki BIO Produkujemy wiele rodzajów m±ki:
M±ka pszenna razowa Typ 2000 i 1850 Graham, M±ka pszenna razowa Typ 2000 M±ka żytnia razowa, M±ka pszenna razowa orkiszowa, M±ka jęczmienna razowa, M±ka owsiana razowa, M±ka gryczana, M±ka grochowa,

Aby uzyskać więcej informacji na temat rzadkich zbóż, z których powstaje nasza m±ka (np. ORKISZU), kliknij [TUTAJ].

:: PRZYKŁADOWE PRZEPISY NA POTRAWY Z MˇKI BIO ::


Kawa orkiszowa BIO
Kawa orkiszowa BioBabalscy Kawa orkiszowa Bio powstaje w procesie palenia ziarna orkiszu.
Idealna do zdrowych ¶niadań, czy innych posiłków.


Skład*: 100% palonego mielonego ziarna orkiszu.Całkowita lista naszych produktów, wraz z cenami znajduje się w dziale: oferta.


Je¶li chcesz zakupić nasze towary za pomoc± internetu, możesz to zrobić w sklepie:
ToBio.pl

do góry